gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Agentka o stu twarzach / Alias (2001 - 2006) S02E18 Truth Takes Timedodany: 15/09/2011

Gatunek:
Agentka o stu twarzach / Alias (2001 - 2006)
Data Dodania:
15/09/2011
Wyświetleń:
1766
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły serialu):

Życie zwykłej studentki Sydney Bristow zmienia się w momencie podjęcia przez nią pracy. Początkowo wydaje się jej, że pracuje w tajnym oddziale CIA, który działa pod przykrywką banku. Sydney nie wie, jednak, że to wcale nie jest CIA lecz bardzo groźna organizajca terrostyczna SD-6. Swoją pracą chwali się swojemu narzeczonemu w konsekwencji czego on ginie - zostaje zamordowany przez pracodawcę Sydney. W tym momencie Sydney zdaje sobie sprawę, że z ludzmi z którymi teraz ma do czynienia nie ma żartów. Od tej chwili jest zmuszona prowadzić podwójne zycie i ukrywać swoje prawdziwe zajęcie przed znajomymi. Dowiedziawszy się jak bardzo niebezpieczne jest SD-6 Sydney postanawia wszelkimi siłami zniszczyć SD-6. W tym celu musi wykonywać wiele misji, tak żeby pomagać CIA, ale jednocześnie nie narazić się swojemu szefowi, który jest bezwzględny Arvin Sloane. Sydney podrózuje po całym świecie wykonując misje powierzone przez Sloane`a - człowieka, którego postanawia zniszczyć za wszelką cenę.Agentka o stu twarzach / Alias (2001 - 2006) S02E18 Truth Takes Timedodany: 15/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:149 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.