gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Re-animowany / Re-Animated (2006) Lektor PL dodany: 17/06/2011

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
17/06/2011
Wyświetleń:
2264
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Rysownik Milt Appleday jest twórcą najbardziej znanych kreskówek. Decyduje się na zamrożenie swojego mózgu. Robi to po to, aby w przyszłości ktoś mógł wykorzystać jego potencjał. W ten sposób jego mózg trafia do dwunastoletniego Jimmy'ego, który jest fanem filmów animowanych. Chłopiec miał poważny wypadek i przeszczep jest dla niego jedyną szansą. Po operacji jego życie bardzo się zmienia.


Re-animowany / Re-Animated (2006) Lektor PL dodany: 17/06/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:105 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.