gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Sztuka zrywania / The Break-Up (2006) Lektor...dodany: 09/11/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
09/11/2010
Wyświetleń:
2633
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

# Brooke (Jennifer Aniston) i Gary (Vince Vaughn) zamierzają się rozstać. Żadne z nich nie chce jednak opuszczać mieszkania, w któ;rym żyją od kilku lat. Kierując się radami przyjació;ł, znajomych i kilku zupełnie obcych osó;b, oboje rozpoczynają psychologiczną wojnę, któ;ra ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki. Dzieje się tak do momentu, w któ;rym oboje zdają sobie sprawę, że być może walczą o przyszłość swojego związku.
# Kanały: Komedie Romans, Dramat,Obyczaj Wersje HD


Sztuka zrywania / The Break-Up (2006) Lektor...dodany: 09/11/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.