gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dług (1999)dodany: 04/05/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
04/05/2010
Wyświetleń:
2448
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Adam i Stefan marzą o tym żeby rozkręcić interes i zebrać kupę kasy. Bank , odmawia im jednak kredytu. Pewnego dnia w Pasażu Handlowym Stefan spotyka swojego dawnego kumpla-Gerarda. Gerard proponuje im kredyt z bardzo wysokim oprocentowaniem. Nie przyjęli go i zapomnieli o sprawie. Jednak Gerard Nie. Żąda 6 tysięcy dolarów quot;kosztówquot; które poniósł. Ponieważ nie otrzymał forsy po dobroci zaczął inną , brutalną konwersację. Adam i Stefan teraz dopiero zrozumieli, że z Rosjanami nie należy prowadzić interesów. Historia ma tragiczny finał.


Dług (1999)dodany: 04/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:108 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.