gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Ben X (2007) lektordodany: 15/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
15/03/2010
Wyświetleń:
2158
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dramat quot;Ben Xquot; opowiada o chłopcu z łagodnymi objawami autyzmu. W szkole bohater stroni od kontaktów z rówieśnikami, a jedynym miejscem gdzie może być naprawdę sobą jest internetowa gra quot;Archlordquot;, w którą gra bez opamiętania. Nasilające się ataki ze strony dwóch szkolnych kolegów sprawiają, że traci poczucie granicy pomiędzy rzeczywistością a fantazją. Ben obmyśla plan, który sprawi, że jego życie będzie wyglądać zupełnie inaczej.


Ben X (2007) lektordodany: 15/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.