gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Kłopoty gigantów - Ludzie vs. Coca cola (Lek...dodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2174
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

W kwietniu 1985 roku koncern Coca-Cola ogłosił światu, że dokona czegoś niewyobrażalnego zmieni smak coca-coli. Jego główny konkurent, Pepsi, udowodnił przy pomocy badań rynkowych, że ludzie preferują smak ich napoju. Coca-Cola zdecydowała więc, że nie ma innego wyjścia jak zmodyfikować własną recepturę. Wypuszczenie na rynek nowej marki spotkało się jednak z potężnym publicznym potępieniem. Ludzie domagali się powrotu Coca-Coli sporządzanej według oryginalnej receptury, jednak kierownictwo najwyższego szczebla Coca-Coli uparło się, aby pozostać przy nowym smaku. Program pokazuje jak jeden z najsłynniejszych światowych koncernów stanął na skraju samozagłady walcząc o utrzymanie dominującej pozycji na rynku.


Kłopoty gigantów - Ludzie vs. Coca cola (Lek...dodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.