gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

My Sassy Girl (2001) napisydodany: 12/02/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
12/02/2010
Wyświetleń:
2419
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Jak również Bizarre Girl / Yupgi Girl - tytułów wyjątkowo dużo a najbardziej mi odpowiadało tłumaczenie "Moja impertynencka dziewczyna". Nie znam koreańskiego ale pasuje do postaci.
Film powstał na podstawie opowiadań internetowych Ho-sik Kima, w których opisywał swój związek z dziewczyną. Kyon-wu (Cha Tae Hyeon) jest studentem, który nie lubi się uczyć, woli za to spotykać się z kolegami. Zmuszony przez mamę, jedzie do swojej ciotki na randkę w ciemno.


My Sassy Girl (2001) napisydodany: 12/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:104 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.