gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość (...dodany: 04/03/2010

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
04/03/2010
Wyświetleń:
2254
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Wzorowa uczennica Jane Ryan (Ashley) przyjeżdża na Manhattan, żeby walczyć o stypendium studenckie. Jej buntownicza siostra bliźniaczka Roxy Ryan (Mary-Kate) także zmierza do Nowego Jorku, aby... dostać się na plan teledysku grupy Simple Plan i podrzucić im swoje demo.
W takiej komedii wszystko może się zdarzyć - i rzeczywiście się zdarza. Dziewczyny spotykają na swej drodze szkolnego policjanta (Eugene Levy), przemytnika (Andy Richter) i dwóch przystojniaków (Jared Padalecki, Riley Smith). Wreszcie zdają sobie sprawę, że kiedy wszystko zawiedzie, siostra naprawdę może być najlepszym przyjacielem.


Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość (...dodany: 04/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • kociczka: ale kujon (2011-04-20 o godz. 20:56:36)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18210 Online:44 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.