gamekingindia.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008) n...dodany: 03/03/2010

Gatunek:
Fantasy
Data Dodania:
03/03/2010
Wyświetleń:
2234
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Niewiarygodna historia człowieka, który zamiast starzeć się, młodniał.
Rok 2005, huragan Katrina zbliża się do Nowego Orleanu. Sędziwa kobieta, Daisy Fuller (Cate Blanchett) prosi córkę (Julia Ormond), aby ta przeczytała jej na głos pamiętnik serdecznego przyjaciela, Benjamina Buttona (Brad Pitt). Mężczyzna przyszedł na świat w dniu zakończenia I wojny światowej, 11 listopada 1918 roku. Matka zmarła przy porodzie, ojciec zaś wyrzekł się go. Chłopiec bowiem z wyglądu przypominał pomarszczonego starca. Benjamin trafił do domu opieki dla seniorów, gdzie okazało się, że z wiekiem robi się coraz młodszy. Pod koniec lat 30. Button zaciąga się na statek i wyrusza na wieloletnią tułaczkę po całym świecie. Po wojnie wraca do Nowego Orleanu. Jego ojciec, dręczony wyrzutami sumienia, zapisuje mu w testamencie posiadłość i cały majątek. Pewnego dnia Benjamin spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa - Daisy Fuller. Ona wyrosła na piękną kobietę, on odmłodniał. Wydaje się, że są dla siebie stworzeni. Romans kwitnie w najlepsze, Benjamina jednak dręczy niepokój. Mężczyzna ma świadomość, że Daisy się kiedyś zestarzeje, on zaś zamieni się w dziecko. Gdy na świat przychodzi ich córka, Button dochodzi do wniosku, że powinna mieć normalnego ojca. Odchodzi, lecz nie potrafi zapomnieć o Daisy.


Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008) n...dodany: 03/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gamekingindia.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gamekingindia.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.